piątek, 2 stycznia 2015

Akcja kulinarna "Pomarańcze - wszyscy tańczą i ja tańczę"

Akcja kulinarna: „Pomarańcze – wszyscy tańczą i ja tańczę”

Czas trwania akcji od 03.01.2015 – 31.01.2015

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji kulinarnej dotyczącej dodawania przepisów na dania z wykorzystaniem pomarańczy. Będzie mi bardzo miło, jeżeli dodacie przepisy idealne na finger party - od zawsze wiadomo, że najlepsze imprezy to te, które są w miłym gronie i z mnóstwem pysznego jedzenia. 

Pomarańcze kojarzą mi się z zimową aurą, po za tym uwielbiam ich słodko-kwaśny smak. Warto dodać, że powyższe owoce są bardzo zdrowe dla naszego organizmu, ponieważ zawierają witaminę C, B i beta-karoten.

Spośród wszystkich nadesłanym przepisów wybiorę 3 najlepsze (pod względem oryginalności, łączenia składników jak i jakości zdjęć) i opiszę je na swoim blogu. Zaakceptuje tylko i wyłącznie te przepisy, które spełnią warunki określone na stronie akcji. Poniżej umieszczam kod banerka. Po skopiowaniu poniższy banerek należy wstawić w poście, w którym wykorzystano pomarańcze. 

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/pomarancze-wszyscy-tancza-i-ja-tancze"><img src="http://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/11/16embed_qxxPwvIuSNDZrjGCAuDuyEIt4drDnAzz.png" alt="Pomarańcze - wszyscy tańczą i ja tańczę"></a>
Pomarańcze - wszyscy tańczą i ja tańczę